çelik çatı fiyatları

Çelik Çatı fiyatları yapılacak olan çatı modeli, alanı ve detaylarına göre değişiklik gösterebilir. Ortalama bir değerler verilerek yaptırmak istediğimiz çatının maliyetlerini doğgu hesaplayabilmek için m2 olarak 30.00 TL den başlayarak 120.00 TL ye kadar çıkabilmektedir.

Çatınızın ahşap yada çelik olması, kiremit altı örtüsü yada kiremit altı yalıtım levhası, kumlu membran, sandwich panel yada shingle gibi değişik yalıtım malzemeleri ile kaplanması m2 fiyatlarının değişmesine sebep olmaktadır.

SIFIR Çelik Çatı FİYATLARI / MALZEME & İŞÇİLİK DAHİL

ONDULİNE ÇATI .: 65 TL (m2)
MEBRAN ÇATI…..: 70 TL (m2)
SHİNGLE ÇATI…..: 80 TL (m2)
ÇELİK ÇATI ………: 120 TL (m2)
FABRİKA ÇATISI : 150 TL (m2)
PERGOLE ÇATI ….: 250 TL (m2)

Çelik Çatı Osb üstü Shingle Kaplama M2 Birim Fiyatı : 130.00 tl

Verilen bu fiyatlar bilgi amaçlıdır doğru fiyatlari alabilmek için çelik çatınızı yaptırmak istediğiniz firma ile direk irtibat sağlayınız…

200 m2 Kare Üzeri Çatı yapımlarında bir çok firma iskonto uygulaması yapabilir.

Çatı Fiyatları M2 kare üzerinden hesaplanmaktadır.

Özel Sundurma Çatı Yapımlarında Yerinde Ve Proje göre Fiyat verilir.

Özel Sundurma Çatı işlerinde yerinde ve projeye göre fiyat çıkartılır.

Bu yazı çayırova çelik çatı, gebze çelik çatı, istanbul çelik çatı, kocaeli çelik çatı, sakarya çelik çatı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

çelik çatı fiyatları için 1 cevap

  1. EKREM ARTUK der ki:

    Sayın yetkililer 740 m2 bir düğün solonu için çelik çatı yaptırmayı düşünüyoruz bu çelik çatımız oval olacak (yarım hilal şekli) ve üzeri ise sandviç çatı düşünüyoruz bize maliyeti veya m2 fiyatını bildirseniz memnun oluruz.Tecrubelerinize dayanarak başka önerilerinizden de faydalanmak istiyoruz SAYGILARINLA….
    Ekrem ARTUK Tlf: 5055609888 BİNGÖL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>